mám starch

4. října 2008 v 11:52 | já |  moje názory atp..
Mám hrozný starch, že ho zklamu nebo zklame on mě. Nechci už zase zažít tamto. Nemohla bych už nevěru odpustit. Je to tak ponižující... Podvést někoho, kdo vás má tak moc rád. Jak jsem to mohla udělat?! Lituju toho, mám výčitky a modlim se, aby on neudělal to samé. Než jsme spolu začali chodit, byl děvkař. Rok a půl měl přítelkyni a podváděl jí s každou. Věřila jsem, že se změnil, ale teď mě úplně bezdůvdně přepadly pochybnosti. Možná to je i kvůli té nevěře všude kolem mě. Mojí spolužačku podvádí její přítel, na kterém je absolutně závislá. Jsou spolu už tak dlouho a vypadalo to, že se skutečně milují. A teď tohle! Nikdy bych to do něj neřekla. Je to normální?
Co už je nevěra? Myšlenka, dotek, polibek, flirt, sex...?! Je nevěra sex s expartnerem? Je to podvod, když se to odehrálo v jiné zemi? A jakou roli v tom hraje alkohol; počítá se to pak? Můžete mi někdo poradit? Jak se zbavit toho starchu a udělat si v tom jasno?!
Já si myslím, že nevěra je už polibek, expartner by měl bý tabu (chachá :( ) , kde se to stane nehraje žádnou roli, ale alkohol člověka alespoň částečně omoluvá.
Co si mýslíte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 x*.Nikuška.x* >> Twá  Sb:-)) x*.Nikuška.x* >> Twá Sb:-)) | Web | 5. října 2008 v 21:02 | Reagovat

No já mám s podvodama doost skušeností zlato ..:(( Já svího kluka podvedla s bejvalým a ani nevim proč :( .. poprvý kui hulení (sem se s ex líbala:( ) .. a podruhý kui alkoholu (sem s ex poprvý spala.. ) ..A Moje láska mi to odpustila a já sem se změnila a sem pořád jenom snim nedokážu si představit být bez mýho miláčka.. Sem ráda že mi to odpustil a já mu ten podvod musela říct ptže sme si to slíbili!!!

2 machina machina | Web | 10. října 2008 v 23:57 | Reagovat

Máš moc složité vztahy, víš to? :) Ale podle mě nevěra je jakási zkouška pro toho druhého. Musí si odpustit. Pokud se to tedy neopakuje víckrát. Toť můj názor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama