Říjen 2008

ubrousky v tabletách

28. října 2008 v 14:26 | já |  moje maličkost
Dobré odpoledne všem, co ještě neumrzli

Mám toho tolik na srdci a většinu sem nemůžu napsat. Zvažuju založení nového blogu, ale k tomuhle jsem za ten rok přilnula a nechci to všechno zahodit. Nevadí, nebudu se tím teď zabývat.
Je mi zima! Hrozná zima a nechce se mi nic dělat. Leda tak zalézt do pelechu s nějakým pěkným borcem :) třeba s tajemným anglickým zpěvákem....och ach jéééé. Jenže smůla. Budu muset jít ven na ten mráz. Kolem třetí mám spicha se svojí drahou polovičkou, která mě včera zase neskutečně vytočila...
Psala jsem vám, že nedávno slavil v Aidičce narozeniny a moc se to nevyvedlo.. Dost mě tam bolela hlava a v půl jedenácté jsme s Bařenkou odcházely. Honzík nás chtěl bezpodmínečně doprovodit, tak nakonec ode mě dostal souhlas. No a včera mi Kája vyprávěla, jak si jejímu příteli blboun stěžoval, že jsem se tam střískala a sama bych se nedostala domů jasně miláčku... tři vodky s jedním pivem během čtyř hodin a já netrefim domů a on mě musel na svoje narozeniny dotáhnout domů. Prý byl strašně nasranej chudáček. Jestli to takhle říkal i svejm spolužákům, tak se nedivim, že .....no radši nic... .
O neděli se zmiňovat nebudu. Někdo ví a kdo neví, tak ani vědět nemá :).

Něco mě pudí, jít si udělat kakao, když už máme tu mikrovlnku. Tak čao

brrrrrrrr

P.S. Zapomněla jsem se zmínit o tšch ubrousích, tak snad příště.

Tvrdě do mě!

22. října 2008 v 20:01 | já |  moje maličkost
Ne miláčci, tenhle článek nebude o sexuálních praktikách, ale o tom, jak mě všechno se*e! Zítra píšu pět písemek, přítel je kkt (dneska se mě například zeptal, jestli by mi vadilo, kdyby nafotil se svou ex akty...), kamarádky se chovaj jako slepice, máme oranžovou republiku (??!!??!!) a v Africe je hlad.
Minulej pátek slavil Honzík narozky v Aidičce a nejdřív se to zdálo celkem fajn (málem se tam o mě porval s jedním hoperem xD), ale pak mě začala bolet hlava a přišlo moc lidí. V noci u mě spinkala Bařenka.
Melu blbosti, nikoho to nezajímá, jsem unavená....
Packo

Chachá

8. října 2008 v 20:23 | já |  novinky
Tak to udělal. Zahnul mi. Dvakrát. Alespoň si mohl dát pozor, aby se to ke mně nedoneslo! Já si snad nemám šanci najít normálního věrnýho kluka, co nebude mít potřebu dokazovat si nade mnou svoji převahu. Každopádně jsem zase odpustila. Nemůžu kázat vodu a pít víno. Ale já si dala bacha, aby se to k němu nedoneslo. To je fuk, uplatil mě kytkou :/.

mám starch

4. října 2008 v 11:52 | já |  moje názory atp..
Mám hrozný starch, že ho zklamu nebo zklame on mě. Nechci už zase zažít tamto. Nemohla bych už nevěru odpustit. Je to tak ponižující... Podvést někoho, kdo vás má tak moc rád. Jak jsem to mohla udělat?! Lituju toho, mám výčitky a modlim se, aby on neudělal to samé. Než jsme spolu začali chodit, byl děvkař. Rok a půl měl přítelkyni a podváděl jí s každou. Věřila jsem, že se změnil, ale teď mě úplně bezdůvdně přepadly pochybnosti. Možná to je i kvůli té nevěře všude kolem mě. Mojí spolužačku podvádí její přítel, na kterém je absolutně závislá. Jsou spolu už tak dlouho a vypadalo to, že se skutečně milují. A teď tohle! Nikdy bych to do něj neřekla. Je to normální?
Co už je nevěra? Myšlenka, dotek, polibek, flirt, sex...?! Je nevěra sex s expartnerem? Je to podvod, když se to odehrálo v jiné zemi? A jakou roli v tom hraje alkohol; počítá se to pak? Můžete mi někdo poradit? Jak se zbavit toho starchu a udělat si v tom jasno?!
Já si myslím, že nevěra je už polibek, expartner by měl bý tabu (chachá :( ) , kde se to stane nehraje žádnou roli, ale alkohol člověka alespoň částečně omoluvá.
Co si mýslíte vy?

Zase jednou

1. října 2008 v 18:07 | já |  moje maličkost
Možná nškdo z vás chodí na můj blog a doufá, že tu najde něco nového. Bohužel; pravda je taková, že v mém životě se absolutně nic neděje. Nejzajímavější je snad žloutenka v okolí naší školy, rozřezaná nástěnka v mé kmenovce (fuj...takové vandalství; nechápu, čeho chtěl dotyčný dosáhnout!), tuna posmrkanejch kapesníku pod postelí a samota, která mě obklopuje. Nejvíc mě vytáčí, že kvůli jedný po*raný fyzice musím zítra do školy, i když mi je hrozně moc špatně. Achjo!
Ještě bych se mohla zmínit o nočních můrách, co mě dneska v noci pobavily :/. Nejdřív mi strašně živě umíral dědeček (divně slovní spojení...já vim) celá rodina se sešla s dědou na jeho poslední večeři, protože jsme věděli, že v noci umře a pak mi můj přítel jen tak vyprávěl o své nevěře. Rozkošné sny. Ráno jsem měla tendence zůstat doma, ale maminka nedovolila.
V pondělí jsem byla na jednom dost ulítlém koncertu svého bývalého spolužáka ze základky (můj přítel s ním teď chodí do třídy) a tam sem měla možnost seznámit se, s miláčkovou nesnášim tohle označení, ale můj kluk je hrozně majetnické a můj přítel tu už je 2x první láskou. Domů jsem přišla kolem půlnoci a to ráno bylo neskutečný. Děkuju Bohu za ty přednášky, co jsme měli místo vyučování.
A včera mě moji drazí spolužáci vzali ještě s přítelem 3x na film Tropická bouře. Pár scén bylo luxusních, chlámalo se celý kino, ale jinak nic moc.
Tak papa :*