divočák, trampolína, přátelství a pár filmů

12. července 2008 v 12:38 | já |  moje názory atp..
Včera jsem se vrátila z Krkonoš, kde jsem si užila kráááásných pět (jen pět :( ) dní. Chodily jsme s holkama na borůvky, skákaly na trampolíně (fakt luxus mít na zahradě trampolínu, skvěle to formuje nožky), čuměly na filmy, vařily (trošku nám ale nedopadly tvarohový knedlíky), krafaly, vstávaly v poledne, chodily spát za svítání... Děsně pohodovejch pár dní. A vůbec nám nechyběli chlapi :D!
Viděli jste někdy divočáka z pěti centimetrů? Hladili jste si ho někdy? Pohádka! Jedno z nejúžasnějších zvěřátek, co znám! Drsná srst, hezunký kopejtka, choborypáček (něco mezi chobotem a rypákem), obrovský něžný oči, bystrý ouška... Až na ten zápach je to kouzelnej tvor. Miluju Huberta <3!
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak je možné, že se s někým vidíte skoro každý den už několik let a přitom ho vůbec neznáte? Přijde mi to smutný, protože ja kvůli předsudkům a nezájmu přišla o pět let kamarádství s jedním úžasným člověkem. Až díky Krkonošům jsem jí skutečně poznala. Je to nejhodnější, nejmilejší a nejnesobečtější bytost, co znám.
Posledně jsme tu měli knížky, tak dneska se vrhneme na filmy ;)
Osudový dotek
Každý občas zatouží udělat něco ve svém životě jinak, protože jedna jediná událost dokáže kompletně změnit váš život...
Mladý fyzik (jméno si nepamatuju) ve svém dětství zavinil smrt mladé matky a jejího dítěte, účastnil se natáčení dětského porna (jako ,,herec") a nepomohl ani své nejlepší kamarádce, nedokázal zachránit život svému psu... A teď se prostřednictvím svých deníků vrací do minulosti, aby vše napravil. Jenže...? Jak daleko se člověk musí vrátit, aby bylo vše správně? A má to vůbec smysl?
Piano
Někomu si film líbí, někomu ne. Mně zrovna ne.
Na obálce slibují jiskřivou erotiku a sexuální vír, ale zatím jde jen o pár vlažných doteků. Pokud vás ovšem láká násilí (jeden useknutý prst), vyžíváte se v pohnutých osudech (chudák paní je němá) a líbí se vám Nový Zéland (moc tam ovšem není vidět), tak se na to koukněte. Je to věc vkusu.
Silent Hill
NUDA! KATASROFA! Snad nejhorší horor, co jsem viděla. Banální zápletka, vyhřezlé vnitřnosti a pár rádoby hlubokých hlášek. I ,,Bojíte se tmy" na Supermaxu mě děsilo víc. Snad jen konec je světlým místem celého filmu. Nicméně jednou se vidět dá a partu 17letejch holek, který děsí každý zavrzání chalupy může i trochu polekat :D.
Stopařův průvodce po galaxii
Opět záleží na vkusu každého z vás, ale já tenhle film zrovna miluju. Potřeštěná komedie, která nám ukazuje, jak je důležité si rozmyslet, jestli skutečně chceme znát odpověď, protože pak je nutné ještě najít tu správnou otázku. Možná trochu ujetej, ale rozhodně netradiční film. A já se teď bojim bílejch myší :). Nerozumíte? To nevadí. A nezapomeňte...42!
Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate.......SB Kate.......SB | Web | 14. července 2008 v 13:13 | Reagovat

jé koukám že si se konečně vrátila k blogu to jsem ráda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama