Červenec 2008

new sb

31. července 2008 v 22:12 | já
nové esbéčko ...kuk tam:

citáty

30. července 2008 v 21:34 | já |  citátky
Když máte jedno jablko a já mám jedno jablko a ta jablka si vyměníme, tak stále budeme mít každý jedno jablko. Ale pokud máte myšlenku a já mám myšlenku a ty myšlenky si vyměníme, tak každý z nás bude mít dvě myšlenky.
George Bernard Shaw
Čím více hamburgerů, tím méně volů.
Josef Fousek
Ve dvou se to lépe táhne. Zejména, táhnou-li oba stejným směrem.
Václav Dušek
Hvězdy netuší, že tvoří souhvězdí.
Jean Cocteau
Vše, co si dokážete představit, je skutečné.
Pablo Picasso
Blbci jsou ve své blbosti nesmírně kreativní.
Wabi Daněk
Skutečnost není nikdy tak zlá jak vypadá. Je vždy mnohem horší.
Patricie Holečková
Statečný je ten, kdo dokáže mlčet, když mluví druzí a mluvit, když ostatní mlčí.
Patricie Holečková
Hlupák dělá hlouposti neuváženě, kdežto rozumný člověk teprve po zralé úvaze.
Patricie Holečková
Géniové jsou vždy nedoceněni. To známe všichni z vlastní zkušenosti.
Patricie Holečková

do roboty

28. července 2008 v 10:17 | já |  moje maličkost
Čauves :*
Už jen dvě hodinky a musím do práce. Já nechci :(. Brrr... Ale večer bude prima. S Baruš aKarol jdeme užívat mládí xD. A my když se rozjedem, tak to za to stojí...
Včerejší rande bylo prima, dostala jsem kytičku... žlutý gerbery...prej maj barvu jako já... Děkuju pěkně xD. Bude se mi po něm ten měsíc stejskat.
Řekla jsem vám, že tu tři týdny nebudu, pže letim do Anglie do Yorku na kurz? Asi ne... tak vám to říkám teď. Nevím, jestli tam bude net, tak se předem omlouvám sb, jestli nebudu přidávat komentíky.

Hnusnej svět

27. července 2008 v 10:42 | já |  moje názory atp..
Nechápu to! A ani to chápat nechci. Jak jen někdo může tohle udělat? Utýrat malinkou kočičku?! Nechci v tomhle žít, ale nevim, co můžu udělat, aby se to změnilo. Tohle je vážně docela síla...
Dva malí kluci (9 a 13let) umlátili a pak zapálili tříměsíční koťátko.
Více informací tady.
Jsem z toho znechucená. Parchanti mrňaví. Zasloužili by pořádně dostat.
Ku*va... jak někdo může ublížit zvířeti? Já sama zvířata zrovna nemiluju (až na pár vyjímek), ale ubližovat jim?!Zastavte to někdo :(. Lidi se chovaj jak dobytek (omlouvám se dobytku).

Doma ♥

27. července 2008 v 7:41 | já |  moje maličkost

Salut :)

Jsem doma! Konečně! Nemůžu jezdit k moři. Nebaví mě to. Všichni v městečku byli ve věkovém rozmezí 0-5 nebo 40-150let. Teda až na pár novomanželských párečků. A jak to probíhalo? Snídaně - odebrat se na pláž - přečíst knížku - vlízt do moře-doplavat k bójce - vrátit se na pláž - mrknout na plavčíka - vběhnout pod sprchu - skočit do bazénu - zalézt na pokoj- spá- dát si s rodičema víno, olivy a sýr - jít na pláž - opalovat se - jít do bazénku - návrat do pokoje - civilizování se - večeře v městečku. Ohromná prča xD.
No a teď si musím umýt vlasy (stále žluté xD), namazat spálený břuško, vyluxovat, vytrit, utřít prach a sejit se s přítelkem (kterej mi dneska odlítá a uvidíme se až za měsíc :( ).
Normálně včera mi zase tamten (jo radek) zase psal a dělal neslušný návrhy :/. Fakt už mě unavuje, jak se to pořád opakuje... Copak jsem kurva?!

plavky xD

19. července 2008 v 14:15 | já |  moje maličkost
Bré odpoledne :)
Tak já na týden mizim na Sardinii. Doufám, že jsem si nic nezapomněla zabalit.. plavky, kartáček, knížky, mp3, čočky, odlakovač...
Každopádně se docela těšim. Vždyť je to vlastně naše poslední společná dovolená s rodičema! Na druhou stranu to je docela smutný. Začínám mít pocit, že moje dětství je definitivně fuč...
Proč zase řešim takovýhle píčoviny? Budu si užívat sluníčko (třeba se poprvé v životě opálim xD), cákat se v moři a bazénu, balit snědý plavčíky ty na mě budou určitě děsně zvědaví :) , procházet se v žabkách a sukýnkách, cpát se rybama, mušlema atp a nakupovat :D!
Tak papa přivezu vám mušličku :D

Žlutší než obvykle

18. července 2008 v 14:43 | já |  moje maličkost
Pokud dnes kolem čtvrté hodiny potkáte v okolí Václaváku člověka, co nápadně připomíná pampelišku, tak se mu, prosím, moc nesmějte. Jsem to totiž já a předem vám říkám... Ne, takhle to vypadat nemělo xD.
Achichouvej

11:11

18. července 2008 v 11:11 | já |  moje maličkost
Bré ránko
Tak si jdu kooupit barvu a po vzoru Bařenky provedu změnu image :). Teda ne zas tak velkouzměnu... Blonďatá už jsem, teď jenom změnim odstín. Tak držte palce, ať to dobře dopadne.
A co mě dneska ještě čeká? Snad rande s objektem :). Možná bych mu měla přestat takhle říkat, když už spolu jsme víc jak měsíc :D... Kdyby se to k němu doneslo, tak se mu to asi líbit nebude.

esbéčko :)

18. července 2008 v 10:21 | já |  novinky
Jů :). Mám další spřátelenej bloček. A celej je krásně růžovej <3

Ach ta krutá láska...

17. července 2008 v 20:59 | VILANELY |  poezie
VILANELY
Ze sváru lásky s rozumem mám šrámy,
láska mě bodá, jak chce, struhami,
rozum zas po libosti uzdu dá mi.
Násilím lásce utlumit chci moc,
tak i tak beru rozum na pomoc,
leč marně, škoda je už stará moc.
Že svár už nesnesu mě jímá děs,
protože až tak úzko je mi dnes,
jako bych na oprátku vaz v smrti nes.

Nuda v Praze

17. července 2008 v 20:44 | já
Šmudlíci tak teď jsem nasraná!
Zase sem něco psala, chtěla vložit obrázek a... zásek! prostě mi to tu všechno přestalo fachat.
No nevadí napíšu to znovu a zkráceně.
Strašlivě se nudím! Ani si nedokážete představit jak moc. Mohla ybch vám sem mrdnou nějaký fotečky, napsat něco málo svých poznatků...ale on to stejně nikdo nečte :D. Ale ne! Nebudu si zoufat a alespoň z tý hrstky, co sem zabrousí udělám kulturní lidi. Mrknu do knihovničky a přepíšu vám sem nějakou básničku nebo povídku.

SB

17. července 2008 v 20:04 | já |  novinky
Můj nevímkolikátý (3?4?) spřátelený blog :). Je mojí skvělý kámošky Bařenky. Ale vůbec se mi nelíbí ho takhle propagovat, protože má už tak skvělou návštěvnost. Ale je fakt, že umístění na mém blogu jí o moc nezvýší :D.

Změna

17. července 2008 v 15:47 | já
Teď to tu pravděpodobně bude nějakou dobu rozpracované, protože kompletně měním design. Tak se omlouvám :)

Jen já, jen já jsem princezna tvá...

14. července 2008 v 22:56 | ... |  moje názory atp..
Každá z nás věří tomu samému… Jednou přijde ON! Milý, zábavný, inteligentní, obětavý, pracovitý, komunikativní, charismatický, sebevědomý princ, který touží jen po nás. Bude nám skládat básně,nosit květiny, lichotit nám… Jsme pro něj jediné na světě a on si toho je dobře vědom. Nic už nás nemůže rozdělit, život se najednou zdá snazší…
Ale tohle jsou jen hloupé pohádky, kterýma se snažíme utěšit, když nám nevyjde nějaký vztah. A že jich nevychází spousta…
Ale já pohádkám věřím…
Takže se ptám… Kde jsi? Můj princi?

divočák, trampolína, přátelství a pár filmů

12. července 2008 v 12:38 | já |  moje názory atp..
Včera jsem se vrátila z Krkonoš, kde jsem si užila kráááásných pět (jen pět :( ) dní. Chodily jsme s holkama na borůvky, skákaly na trampolíně (fakt luxus mít na zahradě trampolínu, skvěle to formuje nožky), čuměly na filmy, vařily (trošku nám ale nedopadly tvarohový knedlíky), krafaly, vstávaly v poledne, chodily spát za svítání... Děsně pohodovejch pár dní. A vůbec nám nechyběli chlapi :D!
Viděli jste někdy divočáka z pěti centimetrů? Hladili jste si ho někdy? Pohádka! Jedno z nejúžasnějších zvěřátek, co znám! Drsná srst, hezunký kopejtka, choborypáček (něco mezi chobotem a rypákem), obrovský něžný oči, bystrý ouška... Až na ten zápach je to kouzelnej tvor. Miluju Huberta <3!
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak je možné, že se s někým vidíte skoro každý den už několik let a přitom ho vůbec neznáte? Přijde mi to smutný, protože ja kvůli předsudkům a nezájmu přišla o pět let kamarádství s jedním úžasným člověkem. Až díky Krkonošům jsem jí skutečně poznala. Je to nejhodnější, nejmilejší a nejnesobečtější bytost, co znám.
Posledně jsme tu měli knížky, tak dneska se vrhneme na filmy ;)
Osudový dotek
Každý občas zatouží udělat něco ve svém životě jinak, protože jedna jediná událost dokáže kompletně změnit váš život...
Mladý fyzik (jméno si nepamatuju) ve svém dětství zavinil smrt mladé matky a jejího dítěte, účastnil se natáčení dětského porna (jako ,,herec") a nepomohl ani své nejlepší kamarádce, nedokázal zachránit život svému psu... A teď se prostřednictvím svých deníků vrací do minulosti, aby vše napravil. Jenže...? Jak daleko se člověk musí vrátit, aby bylo vše správně? A má to vůbec smysl?
Piano
Někomu si film líbí, někomu ne. Mně zrovna ne.
Na obálce slibují jiskřivou erotiku a sexuální vír, ale zatím jde jen o pár vlažných doteků. Pokud vás ovšem láká násilí (jeden useknutý prst), vyžíváte se v pohnutých osudech (chudák paní je němá) a líbí se vám Nový Zéland (moc tam ovšem není vidět), tak se na to koukněte. Je to věc vkusu.
Silent Hill
NUDA! KATASROFA! Snad nejhorší horor, co jsem viděla. Banální zápletka, vyhřezlé vnitřnosti a pár rádoby hlubokých hlášek. I ,,Bojíte se tmy" na Supermaxu mě děsilo víc. Snad jen konec je světlým místem celého filmu. Nicméně jednou se vidět dá a partu 17letejch holek, který děsí každý zavrzání chalupy může i trochu polekat :D.
Stopařův průvodce po galaxii
Opět záleží na vkusu každého z vás, ale já tenhle film zrovna miluju. Potřeštěná komedie, která nám ukazuje, jak je důležité si rozmyslet, jestli skutečně chceme znát odpověď, protože pak je nutné ještě najít tu správnou otázku. Možná trochu ujetej, ale rozhodně netradiční film. A já se teď bojim bílejch myší :). Nerozumíte? To nevadí. A nezapomeňte...42!
Pokračování příště...