Červen 2008


Tak různě

29. června 2008 v 14:08 | já
Hi, Hallo, Salut, Aloha, Ciao, Hola, Ahoj!
V první řadě bych vám všem chtěla popřát krásné prázdniny bez všemožnějch zlomenin, naraženin, otřesenin, zánětin, otečenin a kocovin. A když, tak ať tomu předchází pořádnej adrenalin :P.
No a v druhé řadě se s váma podělím o pokračování mého životního příběhu...
Radek H. (nač dále tajit jméno toho bídného červa) je už snad konečně uzavřená kapitola. Po měsících depresí (moc to hrotim já vim...) odpuštěno a nyní na něj vzpomínám jen v dobrém (parchant za*ranej :D). S Danem to samé (to je ten hodnej klučina, co mě nakonec neskutečnym způsobem vytočil). A na scéně je nový objekt. Zatím nebudu uvádět podrobnosti, je to teprve v začátcích.
Muehehe... měla bych trochu omezit používání závorek, už to vypadá trapně a špatně se v tom orientuje... ale to je vlastně váš problém :P.
Příští víkend jedou rodiče do pryč...konečně po letech utrpení a snášení jejich teroru budu mít klid! Joooo! Ještě nevím, co s tim podniknu, ale mám trochu omezené možnosti, páč mi tady nechávaj pejska (pejska...pche :D). Možná by mohl přijít objekt, nebo kalbička (podle toho, kdo bude v Práglu), nebo se jen do noci budu dívat na dvd popijet vino/pivo a regenerovat.
Zase přeskakuju z tématu na téma a mluvim bez souvislostí. PARDÓN!
Jenom ještě lehčí seznámení s mojim výzem... KATASTROFA!
A závěrem pár knížek, které doporučuju na léto ;)
& Jak blbá, tak široká; Halina Pawlowská
§ Takový lehčí počteníčko k vodě. Maximálně nekolikastránkové fejetonky plné pawlowského humoru :).
& JOB komedie spravedlnosti, Robert A. Heinlein
§ Satirický sci-fi román. 357stránek absolutního absurdna. Asi spíš na hoooodně dlouhé lety. Nemám prostě slov. Nicméně rozhodně nic pro echt křesťany.
& Sofiin svět; Jostein Gaarder
§ Hodně známe, hodně dobré, hodně ujeté a místy hodně nudné. Stručné dějiny filosofie pro mladší generaci. Mám tuhle knížku ráda, ale není pro všechny. Asi to není čtení na líné, slunečné dopoledne.
& Dívka s pomerančí; Jostein Gaarder
§ Hezká, milá, smutná knížka se silným (ale jednoduchým) příběhěm. Zásáhne a dojme. Náctiletý chlapec dostane dopis od svého mrtvého otce, ve kterém mu vypráví krásný příběh o jedné dívce... Možná to zní naivně, ale neznám nikoho (včetně mé maminky, otce, přátel i přítele), komu by se tahle knížka nelíbila. Možná nejlepší, jakou jsem kdy četla.