Prosinec 2007

Ročenka 2007

31. prosince 2007 v 20:56 | já |  moje maličkost
Ročenka 2007
Leden - Vrátila jsem se od Verči z chalupy, kde jsem strávila několik velmi hezkých (a bolestných) dnů v přítomnosti jednoho nejmenovaného. Posledního ledna byl ples na Žofíně, na kterém jsem si uvědomila, že druhý nejmenovaný není až tak špatnej kluk a možná by bylo fajn ho blíže poznat. Bohužel příliš pozdě…ještě ten samý večer mu dala Verunka své číslo .
Únor - Nastala snaha o stmelení naší třídy (šli jsme společně bruslit, plavat, sáňkovat atd…). Bohužel to nějak nevyšlo. Verča začala chodit s druhým nejmenovaným a já se trápila kvůli tomu prvním nejmenovanému. Mamka oslavila narozeniny a jinak se snad ani nic zajímavého nestalo. Sešla jsem se s jedním klukem z loňských tanečních, ale nepřeskočila ta jiskra…
Březen - Se školou se jelo na lyžák na Lachtal. Nebudu se nějak rozepisovat o hádce s nejmenovaným a ani o tom, jak pěkně jsem si tam rozuměli se třetím nejmenovaným. Nejdůležitější byla zpáteční cesta, kde jsem měla opět něco menšího s prvním nejmenovaným. Verča si dál spokojeně chodila s druhým nejmenovaným a já se ještě pořád trápila kvůli PN, protože mi řekl, že miluje svojí holku (já jen zírala s otevřenou pusou ,,Kurva, jakou holku?!"). Ještě se mi podařilo Pavlíkovi prohrát turnaj v kuličkách L..
Duben - V dupnu se šlo s pár lidma ze třídy na pout a Verunka přišla i s DN…docela zvláštní to bylo. 14.dubna jsem se na oslavě Kachnin narozen hodně pohádala s Verčou, ale hned jsme se zase usmířili. Druhý den po oslavě jsme se šli s DN podívat na Verčino vystoupení na Staromáku a tam jsem si opět uvědomila, že s DN by to mohlo být celkem fajn…to se mi 29.duba potvrdilo. Kolem 25. se ti dva rozešli, usmířili a zase rozešli.
Květen - Užívala jem si začátek vztahu s DN a ani mě moc netrápilo, že mě Verča nesnáším. Byla sjem blbá, zamilovaná a všechno ostatní mi bylo putna. Celkem obstojně jsem udělala malé maturity, ale to mi v tu chvíli bylo taky úplně jedno.
Červen - Jelo se na školní výlet do Pikovic (Pikovice, ach Pikovice…o nich se ještě zmínim). Výlet se celkem povedl, ale už to nebylo jako dřív. Naše vztahy s Verčou se začaly urovnávat. Konec školního roku, na výzu žádná trojka…prostě celkem pohoda.
Červenec -V červnu jsem se na angličtině seznámila s fajn lidma, se kterýma si občas píšu ještě dneska. Začala jsem mít pocit, že vztah s DN přestává fungovat, ale nechtělo se mi to nějak řešit. Červenec byl trochu zvláštní. Bys uplynul přesně rok od mého prvního zápisku do deníčku.
Srpen - Nastoupila jsem do svého prvního zaměstnání (u táty ve firmě), oslavila jsem 16narozeniny a rozešel se se mnou DN. 18.srpna jsem s DN jela k němu na chatu právě do Pikovic, kde jsme spolu strávili krásný den…netušila jsem, že to bude na dlouhou dobu naposledy, co se vidíme. 31.srpna mi DN napsal, že už to nemá cenu.
Září - Se školou jsme jeli do Terezína, kde jsem propadla téměř depresím. Verča se ukázala jako skvělá kámoška a DN jako skutečnej hajzl. Začala jsem opět chodit do tanečních, kde jsem potkala spoustu svých spolužáků ze základky včetně mé dávné lásky z pátý :D. Byla jsem zvolena předsedou třídy :D. Jo a ještě jsem napsala svojí první básničku…
Říjen -Hezky jsem si vegetovala, trápila se kvůli DN a pochopila, že přátelství je nejdůležitější. Matně tuším, že v říjnu jsem si založila blog. Dověděla jsem se, že mi DN lhala a podváděl mě. Ještě s kvartou se jelo na zeměpisnou exkurzi na Moravu, kde jsem si všimla, že je Bětka vlastně fajn holka.
Listopad - Poprvé za svůj život jsem přišla domů opilá. Už nikdy víc: domácí vězení na 12 000 let, jedna hrubá facka, lehká kocovina a hrozný výčitky svědomí…Nestálo mi to za to. DN mi oznámil, že příští rok odjíždí na 6 měsíců do francie.
Prosinec - Zimní ples Taneční Školy! Znovu jsme se dali dohromady s DN a já jsem konečně opět šťastná. Věřím, že se všechno zase zlepší a rok 2008 bude nejlepší rok v mém 16letém životě.

Šťastný rok 2008

31. prosince 2007 v 20:55 | já |  novinky
Tak vám přeju všechno nejlepší do Nového roku...Hodně lásky, zdraví, štěstí, pracovních a blogařských úspěchů, peněz, přátelství, pro mladší ročníky dobrých známek. Tímto se loučím s rokem 2007...Pápá

spřátelení

29. prosince 2007 v 19:54 | já |  novinky
A mám tu další spřátelený blog http://machinky.blog.cz/ . Určitě omrkněte ;)

Vánoce

27. prosince 2007 v 19:48 | já |  moje názory atp..
Vánoce
Jako malá jsem Vánoce a všechny přípravy na ně milovala…lepení papírových vloček po bytě, připevňování těch otřesnejch, blikavejch světýlek do oken, pečení cukroví (vždycky natřikrát: první spálený, druhý nedopečený a třetí sice taky hnusný, ale na další várku už nikdo neměl sílu), pálení františků, balení dárků, nacvičování besídky do školky a později i do školy, vytváření řetězů z lepících papírů atd… Však vy to všechno znáte.

PAUZA

17. prosince 2007 v 15:17 | já |  novinky
Ahoj
Tak sjem asi před dvěma dny napsala článek....dvě A4...a celej se mi smazal! Prostě mi nějak na přestal fungovat blog.cz a neuložilo se mi to:(. Takže na psaní žádnejch článků nemám náladu a asi ještě dlouho ji mít nebudu. Měla bych si udělat jasno ve svém životě. Sry a uvidíme se třeba za pár dní a třeba už taky nikdy.